System Edmund Szymański

Drukarki przemysłowe do nadruków seryjnych, Drukarki etykiet, głowice do drukarek etykiet


Dane kontaktowe:

ul. Muszlowa 3/37
Polska, 01-357 Warszawa


Opis działalności

Firma „SYSTEM” oferuje Państwu możliwość obniżenia kosztów eksploatacji drukarek termotransferowych. Specjalna oferta dotyczy głowic termicznych do popularnych na naszym rynku drukarek: ZEBRA, INTERMEC, DATAMAX, SATO, CAB i innych. Wymiana głowicy, łącznie z czyszczeniem i kalibracją w naszym serwisie wykonywana jest nieodpłatnie.

Oferujemy nowe drukarki termotransferowe oraz polecamy swoje usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego po przystępnych cenach.

Do wykonywania znakowania/drukowania na produktach i opakowaniach, polecamy nową generację przemysłowych drukarek typu Ink–Jet, opartą na technologii atramentowych kartridży HP.

Eliminuje to konieczność stosowania rozcieńczalnika MEK (metylo-etylo-ketonu) szczególnie niepożądanego w takich przemysłach jak: farmaceutyczny, kosmetyczny czy spożywczy.

Sam proces znakowania/drukowania jest nadzorowany i sterowany wyłącznie przez układy elektroniczne bez żadnych układów mechanicznych. Takie rozwiązanie gwarantuje niezawodną pracę i absolutny brak potrzeby wykonywania bieżącej konserwacji.