TA Technika s.c.

Obróbka skrawaniem, frezowanie, toczenie, wiercenie, gwitowanie, szlifowanie wałków, projektowanie


Dane kontaktowe:

ul. Rolna 4
Polska, 63-400 Ostrów Wielkopolski


Opis działalności

Narzędziownia TA Technika posiada nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu może wykonać różnorodne przyrządy oraz narzędzia na podstawie dokumentacji zleceniodawcy lub własnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonaniu oprzyrządowania dla produkcji seryjnej dla branży motoryzacyjnej. Jednakże jesteśmy otwarci na nowe zlecenia z innych gałęzi przemysłu.

Swoje umiejętności opieramy na bazie doświadczeń w zakresie opracowywania technologii dla produkcji seryjnej, konstruowania narzędzi oraz detali. Nasze doświadczenie bazuje również na prowadzonych projektach w branży motoryzacyjnej dla odbiorców w kraju oraz zagranicą.

TA Technika to spółka, której głównym zadaniem jest dostarczanie wysokiej jakości narzędzi i oprzyrządowania.

Dla Nas nie obce są terminy Lean Manufacturing, poka-yoke, SMED, czy inne bliżej związane z normą ISO/TS 16949:2002 oraz VDA.6.3.

Nawiązując współpracę z Nami otrzymujesz gwarancję współpracy na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie pokazało, że narzędzia Lean bardzo dobrze spisują się również w innych gałęziach przemysłu.

Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego zawsze robimy wszystko, aby dobrze zrozumieć ich oczekiwania. Tym sposobem możemy wybrać optymalne rozwiązania, skutecznie pracując na obustronny sukces i satysfakcję.