T&F Plast Trade Sp. z o.o.

Oferujemy nowe oraz używane maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych i recyklingu głównie dla sektora opakowań giętkich. W naszej ofercie znajdują się również tworzywa biodegradowalne


Dane kontaktowe:

ul. Dąbrowskiego 75/91
Polska, 60-523 PoznańT&F Plast Trade Sp. z o.o. to firma przedstawicielsko – handlowa działająca na rynku od 1995 roku jako dostawca technologii, maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, głównie w sektorze opakowań giętkich.

Dostarczamy linie do produkcji folii, drukarki fleksograficzne i wklęsłodrukowe, maszyny do laminacji i do powlekania, bobiniarki, automaty zgrzewające oraz linie i urządzenia do mycia i regranulacji odpadów z tworzyw sztucznych.

Zaopatrujemy również naszych klientów w akcesoria i części zamienne do powyższych maszyn.

Nasza oferta obejmuje zarówno nowe maszyny wybranych włoskich i niemieckich producentów, których reprezentujemy na rynku polskim, jak również maszyny i urządzenia używane.

Oferujemy naszym klientom możliwość zakupu maszyn z demontażem, montażem i uruchomieniem.

Na życzenie klienta załatwiamy wszelkie formalności związane ze sprowadzeniem z zagranicy wybranego urządzenia.

Jeśli nie znajdziecie Państwo w załączonej ofercie urządzeń, których poszukujecie, prosimy o przesłanie zapytania, a postaramy się zaoferować maszynę, która spełni Państwa oczekiwania.

Oferta
  • Zgrzewarki i akcesoria: VIARA, LEMO
  • Linie fo folii: KUHNE
  • linie do recyklingu i regranulacji: TECNOFER, GAMMA MECCANICA
  • Bobiniarki: BIMEC
  • Drukarki: GIUGNI

Wydarzenia


Galeria zdjęć