T&T Konsorcjum

Folia stretch, kartony, taśmy pakowe, taśmy pakowe z nadrukiem, folia bąbelkowa, pianka polietylenowa


Dane kontaktowe:

ul. Brzeziny 6B
Polska, 03-256 WarszawaJesteśmy jednym z wiodących w Polsce dystrybutorów opakowań. W tej dziedzinie dysponujemy bardzo szerokim asortymentem produktów, wykonanych z rozmaitych surowców. Klientom oferujemy rozwiązania nie tylko praktyczne, ale także dostosowane do dowolnych rozmiarów oraz charakteru opakowywanych przedmiotów.

Nasze rozwiązania doskonale sprawdzają się podczas rożnego rodzaju transportu, a także idealnie nadają się do bezpiecznego magazynowania. Są jednym z ogniw profesjonalnego systemu pakowania i zabezpieczania. Oferujemy najpopularniejsze systemy zabezpieczania takie jak:

opakowania foliowe,
opakowania kartonowe
opakowania z tworzyw sztucznych
folia stretch
folia bąbelkowa
Dostępne w naszej ofercie folie i opakowania foliowe doskonale sprawdzają się przy zabezpieczaniu przedmiotów, które mają nieregularne kształty, gdyż idealnie przywierają do powierzchni i są elastyczne. Ponadto chronią przedmioty przed urazami mechanicznymi w bardzo wysokim stopniu. Jako dodatkową formę zabezpieczenia proponujemy Państwu kartony, które produkowane są na zamówienie klienta w rozmiarach dopasowanych do pakowanych produktów. Aby prawidłowo zaplombować i ochronić produkty, oferujemy Państwu również materiały takie jak:

pianka polietylenowa
taśmy pakowe
taśmy z nadrukiem