Tabiś PPH J.Tabiś

Producentem folii PE (HD i LD). Wykonuje z niej końcowe opakowania foliowe z nadrukami typu reklamówki, torby handlowe, worki i woreczki, torebki na art.spożywcze do chłodni itp.


Dane kontaktowe:

ul. Szujskiego 7B
Polska, 33-100 TarnówNasz firma jest małym rodzinnym przedsiębiorstwem (18 pracowników),które obchodziło w tym roku 14-lecie działalności. Początkowo produkowaliśmy tylko czyste opakowania foliowe bez nadruku,ale z biegiem czasu zaczęliśmy wykonywać nadruki 2-kolorowe,a obecnie do 4 kolorów oraz nadruki zdjęciowe.
W wyniku rozwoju firmy zwiększyliśmy asortyment opakowań dla różnych branż(farmaceutycznej, piekarniczo-ciastkarskiej,higienicznej,sieci handlowych etc)zarówno typu koszulka-zrywka lub market (prostokątne) czy też woreczki z nadrukiem firmowym( np. na pieczywo).Nasze doświadczenie pozwala nam gwarantować solidną jakość naszych produktów foliowych i uczciwość biznesową.
Taka reklamowa torba foliowa doskonale realizuje funkcje promocyjne i jest jednocześnie produktem użytkowym. Nadruk na takim opakowaniu logo i hasła reklamowego czy też nazwy oferowanych produktów pozwalają
wzmocnić wizerunek danej firmy i znajomość jej marki na rynku konsumenckim.
Nasze produkty są wyceniane indywidualnie w zależności od :
- wymiarów torby foliowej
- ilości kolorów nadruku
- nakładu produkcyjnego np. w przypadku "koszulki" - min. 25 000 szt "marketki" - min. 5 000 szt.
- grubości folii zależnej od przeznaczenia torby( na odzież czy też np.art.spożywcze)

Ponadto nasza folia przed nadrukiem jest jonizowana,co daje trwały i nieścieralny
zadruk,natomiast sama folia jest wykonywana (wytłoczona) tylko z czystego czyli pierwotnego granulatu ,co gwarantuje torbie wytrzymałość i łatwą otwieralność oraz brak brzydkiego zapachu a dla klienta jest gwarancją solidnego produktu i zadowolenia.
Nasze produkty dostarczamy własnymi środkami transportu, a w przypadku dalszych odległości wysyłamy poprzez firmę kurierską SIÓDEMKA.
Jednocześnie od ponad 2 lat wykonujemy reklamówki z nowoczesnej oxybiofolii
ulegajacej znacznie przyśpieszonej degradacji po ok.24-30 miesiącach.
Jest to folia foto-oxydegradowalna,wykonana na bazie specjalnie dobranych pod to przeznaczenie komponentów firmy Symphony Ltd.- UK (www.degradable.net)
lub na stronie polskiej :
www.degradable.pl
Pod nadruki wykonujemy matryce,które są własnością klienta,a później wykonujemy
tylko tzw.dodruki opakowań.
Przeciętny koszt wykonania 1 szt.matrycy drukarskiej do nadruku na reklamówce
wynosi ok. 90-290 zł/szt/netto.Matryce wykonujemy z polimerów BASF-u ,które gwarantują b.dobrą i powtarzalną jakość nadruku na folii.
Folie naszej firmy posiadają atest na kontakt z żywnością i jest on do ściągniecia z naszej strony internetowej - www.tabis.eu

Mam nadzieję,że powyższe informacje są dla Państwa wystarczające,a w razie potrzeby dodatkowych - jesteśmy do dyspozycji.
Zapraszamy do podjęcia współpracy.