Tech-Form Andrzej Kaczmarek

Firma Tech-Form jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych na potrzeby przemysłysłu, transportu, budownictwa i reklamy


Dane kontaktowe:

ul. Przemysłowa 3
Polska, 11-500 GiżyckoFirma Tech-Form jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych na potrzeby przemysłu, transportu, budownictwa i reklamy.

Specjalizacja

* Termoformowanie
* Formowanie
* Frezowanie CNC 2D i 3D
* Projektowanie

Produkcja i usługi

Realizujemy zamówienia na wyroby dostosowane do potrzeb każdego klienta, na wyroby z tworzyw sztucznych dotyczących produkcji gotowych produktów lub półproduktów w tym usług związanych z projektowaniem i wytwarzaniem narzędzi produkcyjnych np. form, kopyt, wykonaniem prototypów w oparciu o dostarczone materiały i informacje dotyczące produktu, usługi lub zlecenia.
Materiały i technologia

Specjalizacja firmy jak i dostępny park maszynowy pozwalają na zastosowanie do produkcji wyrobów szerokiej gamy materiałów z tworzyw sztucznych, dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym. W doborze materiału i technologii uwzględniamy przeznaczenie produktu, jego zastosowanie, sugerując się zalecaniami klienta, uwarunkowaniami technologicznymi i konstrukcyjnymi wyrobu.

Kategorie

1. Wyroby » Inne