Technik Solution Beata Cichoń

Profesjonalne programy dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Kalkulacja narzędzi (form, tłoczników) za pomocą programu CalCard Perfect, program do optymalizacji procesów produkcyjnych STASA QC, program do zarządzania narzedziownią PlanTool


Dane kontaktowe:

ul. Puszczyka 2c/1
Polska, 05-500 ZgorzałaTechnik Solution jest dystrybutorem profesjonalnych programów komputerowych i maszyn dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz dla branży narzędziowej. W naszej ofercie znajdują się programy następujących firm:

STASA QC. Program służący do optymalizowania procesów produkcyjnych. STASA QC pozwala na redukcję czasu cyklu, poprawę jakości części, podwyższenie stabilności procesowej oraz na pełną kontrolę produkowanych wyrobów. Do wyliczeń potrzebnych dla optymalizacji wykorzystywane są najnowocześniejsze osiągnięcia matematyki.Średnia oszczędność czasu cyklu po optymalizacji wynosi ok 10% !!


PlanTool. Program ten pozwala na efektywne planowanie i kontrolę kosztów w narzędziowni. PlanTool jest systemem zarządzania gospodarką narzędziową w pełni dopasowanym do specyficznych potrzeb tego rodzaju firm, tworzącym terminarz dla nowych zamówień uwzględniający moce przerobowe oraz aktualne obłożenie narzędziowni.

FISA jest producentem profesjonalnych myjek na ultradźwięki wyspecjalizowanym w czyszczeniu form wtryskowych, narzędzi i części form.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


Kategorie

1. Usługi » Oprogramowanie