Tools Factory Sp.J.

Termoformierki próżniowe, plotery frezujące CNC, formowanie termiczne


Dane kontaktowe:

Żurawia 92, Stefanówka
Polska, 05-462 Wiązowna


Opis działalności

Firma TOOLS FACTORY specjalizuje się w produkcji urządzeń do obróbki tworzyw sztucznych. W ofercie znajdują się termoformierki próżniowe do formowania tworzyw sztucznych oraz plotery frezujące CNC mające szerokie zastosowanie przy obróbce termoformowania – produkcja form 3D i obróbka wyprasek.

Firma posiada szeroką ofertę wyposażenia opcjonalnego w produkowanych termoformierkach próżniowych m.in.: dwustronne nagrzewanie materiału; regulacja grzania każdego z promienników indywidualnie w danej strefie; pomiar temperatury materiału podczas rozgrzewania za pomocą pirometru, co pozwala na tłoczenie skomplikowanych i nieregularnych kształtów.

Oferta:
  • Systemy urządzeń do formowania termicznego płyt z tworzyw sztucznych,
  • Urządzenia do formowania termicznego z automatycznym podawaniem tworzywa z roli,
  • Plotery frezujące CNC,
  • Wykrawarki stałocieplne,
  • Urządzenia do liniowego zaginania tworzyw sztucznych.
Zaletą produkowanych przez firmę Tools Factory urządzeń jest ich łatwość w obsłudze i prosty system sterowania pozwalający precyzyjnie dobrać parametry pracy, a także wieloletnia bezawaryjna praca przy zachowaniu wysokiej jakości. Produkowane przez nas urządzenia wykonywane są w różnych opcjach oraz gabarytach. Jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć