Troton Sp zo.o.

Szpachlówki poliestrowe, szpachlówki epoksydowe, podkłady, farby jachtowe, szpachlówki samochodowe


Dane kontaktowe:

ul. Ząbrowo 14a
Polska, 78-120 GościnoTroton od 1978 roku opiera się na produkcji chemii lakierniczej - podkładów, szpachlówek i lakierów przeznaczonych do renowacyjnego lakiernictwa samochodowego. Z czasem oferta została poszerzona o szereg uzupełniających dodatków, produktów i narzędzi używanych w warsztatach lakierniczych. Produkty sprzedawane są pod markami Intertroton oraz Master.
Od 2009 roku w portfolio firmy znalazła się marka Sea-Line obejmująca specjalistyczne szpachlówki oraz farby jachtowe oraz marka SPEC przeznaczona dla przemysłu.

Sea-Line ® to nowoczesne szpachlówki i farby jachtowe tworzące kompletny system przeznaczony do budowy, naprawy, konserwacji jachtów i łodzi z drewna, laminatu, stali i aluminium.
Sea-Line to:
- Podkłady epoksydowe chroniące powierzchnie przed skutkami niszczącego działania osmozy i korozji
- Szpachlówki epoksydowe do wypełniania i do niwelowania nierówności powstałych na skutek uszkodzenia lub w trakcie produkcji
- Lakiery nawierzchniowe poliuretanowe, które zapewniają estetyczny i doskonały wygląd oraz chronią przed wodą i promieniowaniem UV
- Żywice polecane do laminowania, klejenia i uszczelniania
- Pasty polerskie skutecznie usuwające rysy, odświeżające kolor żelkotu lub farby

Produkty Sea-Line w połączeniu z pomocą techniczną i czytelną instrukcją aplikacji gwarantują łatwą pracę oraz długotrwały efekt.

Kategorie

1. Wyroby » Inne