Tuning Centrum

Produkcja i dystrybucja elementów z laminatu do pojazdów, tuning. Produkcja art. z syntetycznego granitu do ogrodu i domu


Dane kontaktowe:

ul. Dębe 76a
Polska, 05-140 SerockFirma powstała w 1994 roku, jej zaloźycielem i właścicielem jest Adam Jaryszek.
W początkowym okresie swojej działalności, zajmowała się wyłącznie tuningiem samochodów VW Garbus.
Wysokie uznanie i potrzeby klientów, wymusiły dalsze rozszerzanie oferty na inne modele i marki samochodów.
Podstawowym zakresem działalności firmy jest tuning optyczny. Produkcja elementów z żywic poliestrowych; spojlerów, zderzaków, brewek, itp.
Szeroki asortyment własnych, indywidualnych pakietów stylistycznych, m.in. : Fiat Siena, Fiat Punto II, Daewoo Lanos; oraz bogaty wybór spoilerów uznanych producentów. Pozwala na tworzenie własnych stylizacji według potrzeb i gustów klientów. Przykładem może być: Hyundai Accent, Opel Calibra, Porsche 928 i inne.
Innowacyjność firmy oraz jej potrzeba w poszukiwaniu nowych technologii jest wynikiem podnoszenia jakości swoich produktów i usług. To stale rosnące wymagania klientów, zmusiły nas do wprowadzenia w 2002 roku, produktów wykonanych z tkanin węglowych, tzw. CARBONU.
Zaś współpraca z wiodącymi firmami tuningowymi, pozwala nam na zagwarantowanie najwyższej jakości produktów i usług.
Tuning Centrum, to także wysokiej jakości usługi potwierdzone certyfikatami.
Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm, znalazł uznanie w Europie. Nasze produkty dostępne są także na rynku europejskim i wschodnim.
W 2010 roku uruchomiona została produkcja elementów z syntetycznego granitu do ekskluzywnego wystroju domów i ogrodu. W ofercie są m.in. wielkie donice (150 litrów)- wystrój galerii handlowych, ekskluzywnych sklepów; seria mniejszych doniczek i osłonek oraz wyposażenie łazienek, kuchnii.

Zapraszamy do współpracy.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby dla motoryzacji