Two-Met Spółdzielnia Inwalidów

Obróbka mechaniczna metali i tworzyw sztucznych oraz konfekcjonowanie wyrobów


Dane kontaktowe:

ul. Dąbrowskiego 13
Polska, 95-100 ZgierzSpółdzielnia Inwalidów „TWO – MET” Zakład Pracy Chronionej świadczy usługi w zakresie konfekcjonowania wyrobów kosmetycznych i innych wyrobów, przepakowywanie produktów w opakowania pojedyncze, zbiorcze itp. Dostosowane do wymagań różnych sieci handlowych, pakowanie produktów do celów promocyjnych (kosmetyczki, zestawy okolicznościowe i świąteczne).

Wysoka jakość usług oraz własna baza transportu pozwalają nam na kompleksową, niezawodną, szybką i sprawną obsługę zleceń.
Świadczymy również usługi w zakresie robót ślusarskich i obróbki skrawaniem stali, mosiądzu, aluminium i tworzyw sztucznych. Wykonujemy również toczenia gwintów wszystkich rodzajów na zlecenie firm i indywidualnych klientów.
Posiadamy zakład produkcyjny z wieloletnim doświadczeniem, wyposażony w maszyny z pracownikami, gotowy do realizacji jednorazowych zamówień, stałej współpracy czy wspólnej produkcji. Aktualnie posiadamy wolne moce przerobowe i jesteśmy zainteresowani ofertą współpracy. Działamy również w obszarze usług galwanicznych i metaloplastyki (trawienie cienkich blach).
Dysponujemy własną baza transportową, która pozwala na sprawną i niezawodną realizację zleceń.
Pragniemy również zwrócić Państwa uwagę na fakt, iż Spółdzielnia Inwalidów „TWO – MET” posiada status Zakładu Pracy Chronionej, co wiąże się z wymierną korzyścią dla Państwa. Współpracując z nami macie Państwo prawo do obniżenia wpłat na PFRON (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów, Dz. U. 123 poz. 776 z późniejszymi zmianami.
Sądzimy iż ta informacja może mieć istotny wpływ na Państwa decyzje o podjęciu współpracy z nami.
Wykwalifikowani pracownicy oraz dogodna lokalizacja Spółdzielni w centralnej Polsce gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów i świadczonych usług.