Unilack Sp. z o.o

Producent farb i lakierów na tworzywa sztuczne


Dane kontaktowe:

ul. Dorotowo 68 A
Polska, 11-034 Stawiguda k/OlsztynaUnilack Sp. z o.o. mieści się w Dorotowie w centrum województwa Warmińsko-Mazurskiego. Firma zajmuje się produkcją wysokojakościowych powłok i lakierów przeznaczonych do pokrywania tworzyw sztucznych, wyrobów przemysłu meblowego, oraz wszędzie tam, gdzie estetyczny wygląd i jakość ma decydujące znaczenie dla produktu finalnego.

Nasza Firma produkuje też większość zmywaczy, rozcieńczalników i rozpuszczalników stosowanych w lakiernictwie oraz zapewnia doradztwo i wsparcie techniczne dzięki czemu nasi klienci zyskują nie tylko szeroki wachlarz profesjonalnej chemii, ale też mają zapewniony pełen serwis i opiekę przez naszych serwisantów wspieranych przez specjalistów i technologów branżowych.

Powłoki na tworzywa sztuczneTworzywa sztuczne to bardzo wymagająca powierzchnia. Nasza ZIELONA FABRYKA powłok renowacyjnych opracowała szereg wyrobów służących do pokrycia wszystkich rodzajów plastików używanych w przemyśle. Są to zarówno specjalistyczne lakiery podkładowe, jak i wieńczące dzieło projektantów dekoracyjne lakiery nawierzchniowe:
  • lakiery rozpuszczalnikowe
  • lakiery wodne
Wytwarzane przez nas produkty nie ustępują jakością wyrobom pochodzenia zagranicznego. Dodatkowym atutem naszych wyrobów są przystępne ceny, a popierając polskie towary przyczyniacie się Państwo do rozwoju gospodarczego naszego kraju.

Zapraszmy do współpracy!