Verashape

Autoryzowany dystrybutor: Visi, Edgecam, Radan, Alphacam


Dane kontaktowe:

ul. Wyspiańskiego 27a
Polska, 35-111 RzeszówFirma Verashape oferuje najwyższej klasy kompleksowe rozwiązania w zakresie komputerowego wspomagania procesu projektowania i wytwarzania w poszczególnych gałęziach przemysłu. Dostarcza rozwiązania m.in. dla oprzyrządowania, inżynierii produkcji, obróbki blachy i obróbki metalu. Dzięki wyszkolonej i certyfikowanej kadrze, specjalizującej się we wdrożeniach systemów CAD/CAM oraz współpracy z czołowymi producentami obrabiarek i narzędzi. Verashape jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań: Visi, Edgecam, Radan i Alphacam na Ukarinę.

Produkty:
Visi uważany jest za jednego z wiodących na świecie dostawce rozwiązań oprogramowania CAD/CAM dla przemysłu zajmującego się produkcją form wtryskowych i wytłaczaniem. Oferuje unikalne połączenie aplikacji, w pełni zintegrowane modelowanie krawędziowe, powierzchniowe i bryłowe, kompleksowa obróbka 2D, 3D i w 5 osiach z dedykowanymi procedurami HSM.

Od 1984 roku, Edgecam konsekwentnie wprowadza nowatorskie rozwiązania dotyczące trudnych problemów wytwarzania. W oparciu o bogactwo specjalistycznej wiedzy dotyczącej problemów obróbki, Edgecam jest daleko w przodzie przed innymi popularnymi na świecie systemami CAM.
Edgcam został zaprojektowany, aby umożliwić kompleksową obróbkę w sposób prosty.

Radan jest kompletnym rozwiązaniem CAD/CAM ukierunkowanym na potrzeby przemysłu blaszanego. Doskonale wiemy, że ten przemysł jest bardzo ważną gałęzią gospodarki przemysłowej i dlatego proponujemy nasze oprogramowanie, dzięki któremu Państwa firma może w znaczny sposób zredukować ilość zapasów i zwiększyć ich wykorzystanie w procesie technologicznym.


Galeria zdjęć


Kategorie

1. Usługi » Oprogramowanie