Veroni Bogusław Warżel

Produkcja i sprzedaż taśm PP do bandowania oraz folii CAST PP.Sprzedaż narzędzi i akcesoriów do spinania taśmą PP


Dane kontaktowe:

ul. Towarzystwa jaszczurczego 9
Polska, 87-200 WąbrzeźnoNasza firma jest producentem polipropylenowych taśm do bandowania ładunków i zabezpieczania opakowań oraz polipropylenowych folii wylewanych typu CAST.

Nasza wizja to: Veroni-Pak jako firma wiarygodna, elastyczna i wrażliwa na oczekiwania klienta, która opiera swoje relacje z klientem na uczciwości, lojalności oraz przejrzystości.

Naszą misją jest: wyprodukować konkurencyjny wyrób spełniający wymagania i potrzeby klienta, dostarczyć mu go w oczekiwane miejsce w oczekiwanym przez niego czasie oraz uzyskać od klienta informacje o stopniu jego zadowolenia.

Produkcja naszych wyrobów odbywa się na nowoczesnym parku maszynowym, obsługiwanym przez wykwalifikowaną i zmotywowaną kadrę operacyjną, co w efekcie zapewnia wysoką jakość naszych wyrobów.

Kadra menadżerska Veroni-Pak kierunkuje swoje działania na jak najlepsze i kompleksowe rozpoznanie potrzeb i oczekiwań klienta, a następnie zaspokojenie ich w stopniu co najmniej go zadowalającym. Klient jest u nas zawsze na pierwszym miejscu, a jego życzenia nigdy nie są ignorowane.
Oferujemy:
  • taśmy PP o szerokości od 9 do 19 mm i grubości od 0,45 do 1,0 mm. Wytrzymałość taśm od 105 do 420 kg. Kolory standardowe: biały, czarny, zielony. Istnieje możliwość produkcji taśm z nadrukiem (np. logo firmy klienta, adres strony internetowej);

  • narzędzia i akcesoria do spinania naszymi taśmami (napinacze, spinacze, odwijacze, zapinki druciane, blaszane, plastikowe, kątowniki plastikowe);
  • folie CAST PP o grubości 25-120 mikronów i szerokości do 2100 mm, transparentne oraz moletowane, bezbarwne i barwione. Folie mogą być przygotowane pod zadruk lub laminowanie. Przeznaczenie folii: opakowania dla przemysłu tekstylnego, spożywczego, opakowania kwiatów, artykuły biurowe (folia moletowana), budowlane (folie dachowe).