Biznes Start

Victoria

Energooszczędne wtryskarki do tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Przejazdowa 25
05-800 Pruszków, Polska


Firma NINGBO SHUANGMA - BOLE została założona w 1998 roku. Przez te lata rozwijała się stawiając na jakość i dostępność, dzięki czemu dziś jest już jednym z najbardziej znaczących producentów wtryskarek na rynku chińskim z wartością produkcji krajowej ponad 350 mln RMB, a zagranicznej 30 mln USD. Maszyny Shuangma są wysyłane do ponad 50 krajów na całym świecie. Cała droga rozwoju, którą przeszła firma w tak krótkim czasie, od pierwszych prostych, próbnych maszyn, stopniowo udoskonalając, aż do dzisiejszych nowoczesnych wtryskarek jedno i dwukomponentowych, to praca wielu entuzjastów i profesjonalistów, dla których celem było stworzenie marki handlowej uosabiającej najnowsze technologie, energooszczędność a przy tym prostą konstrukcję i obsługę maszyn.

NINGBO SHUANGMA wchodząca w skład koncernu BOLE, postawiła na jakość i markę aby mierzyć się z najlepszymi w silnej konkurencji. Dziś godnie zajmuje miejsce wśród najlepszych producentów. Wtryskarki do tworzyw sztucznych są wizytówką BOLE.

Wszystkie urządzenia spełniają międzynarodowe wymagania projektowe związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych, wliczając w to rodzinę wtryskarek do tworzyw sztucznych wyposażonych w specjalny układ kontroli ciśnienia hydrauliki. System ten kontrolowany przez sterownik komputerowy, jest w całości wytwarzany i eksploatowany w naszych zakładach. Maszyny wyposażone są w układy hydrauliczne i elektryczne bazujące na komponentach pochodzących z Japonii, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Niemiec i Tajwanu. Wszystkie komponenty i części renomowanych firm jak np. BOSH, REXROTH czy VICKERS odpowiadają międzynarodowym wymaganiom i gwarantują dostępność części na rynku polskim. Wtryskarki odznaczają się wysoką sztywnością, zwiększoną siłą zacisku formy i doskonałymi parametrami. Wszystkie cechy jak wyposażenie, wysoka efektywność a zarazem wyważona cena, ściągają na SHUANGMA MACHINERY rosnące zainteresowanie klientów.

Cel naszej firmy to DOBRA JAKOŚĆ, PROFESJONALNY SERWIS I NIEZAWODNOŚĆ. Pragniemy odkrywać i dzielić się naszymi zasobami dążąc do obopólnych korzyści. Tak jak wcześniej tworzymy lepszą przyszłość, aby osiągnąć więcej razem, tak z obecnymi jak i nowymi klientami.

Galeria zdjęć: