WIFI Polska Edukacja 2P sp. z o.o.

Szkolenia i doradztwo w obszarze organizacji pracy


Dane kontaktowe:

ul. Rubież 46/C3
Polska, 61-612 PoznańWIFI - Austriacki Instytut Promocji Gospodarczej jest największym dostawcą usług szkoleniowych w Austrii, obecnym na rynku od ponad 60-ciu lat.
9 regionalnych oddziałów i 80 placówek w całej Austrii oferuje szerokie spektrum usług edukacyjnych: od kursów zawodowych, poprzez naukę języków obcych, szkoleń komputerowych, dedykowane projekty e-learningowe do wyszukanych treningów menedżerskich.
UDZIAŁ W RYNKU
Rocznie w ponad 31.400 kursach i szkoleniach prowadzonych przez 12.000 trenerów uczestniczy około 360.000 osób. To oznacza 1,5mln godzin kursów i szkoleń oraz 20% udział w rynku szkoleń i tym samym zapewnia WIFI pozycję lidera w Austrii.
ROZPOZNAWALNOŚĆ MARKI
Rozpoznawalność marki WIFI w Austrii jest regularnie sprawdzana za pomocą przeprowadzanych badań. Ostatnie wyniki pokazują, że 71% społeczeństwa i 75% pracowników działów kadrowych rozpoznaje markę WIFI.
Pogłębione badania wskazują, że rozpoznawalność marki zwiększa się wśród społeczeństwa i wynosi 96% natomiast wśród pracowników działów kadrowych nawet 100%.
OBSZARY DZIAŁAŃ
Podstawowe obszary to:
- zarządzanie
- rozwój osobisty
- technika
- branża IT
- języki obce

REKOMENDACJE I OPINIE
78% uczestników szkoleń WIFI jest zdania, że ukończenie szkoleń WIFI dało im odpowiednią wiedzę i kwalifikacje, które wykorzystają w życiu zawodowym i osobistym.
75% uczestników szkoleń WIFI będzie polecać usługi WIFI.
Partnerem WIFI w Polsce, Austrii i Niemczech jest REFA www.refa.pl – największa w Europie organizacja non-profit działająca od ponad 90 lat i wyspecjalizowana w tematyce organizacji pracy.

Kategorie

1. Usługi » Inne » Szkolenia