Biznes Start

Windexpol Wierzytelności Sp.J.

Skuteczna windykacja należności


Dane kontaktowe:

ul. Bolesława Czerwińskiego 6/207
40-123 Katowice, Polska


Windexpol Wierzytelności Sp.J. jest doświadczoną i prężnie działającą spółką na rynku usług finansowych. Specjalizujemy się w krótkoterminowej windykacji należności o niskich, średnich i wysokich nominałach.

Nasze działania obejmują windykację polubowną i sądową, komorniczą oraz zakup wierzytelności. Cechą charakterystyczną podejmowanych przez nas działań jest indywidualne oraz elastyczne podejście do każdej sprawy. Z powodu coraz większych wymagań stawianych przez naszych Klientów współpraca dotycząca obsługi wierzytelności odbywa się na kilku płaszczyznach. U nas każdy Klient otrzymuje przypisanego do niego doradcę.

Nasz zespół tworzą młodzi dynamiczni specjaliści, znakomici negocjatorzy posiadający szerokie doświadczenie i wiedzę praktyczną w zakresie finansów, prawa, technik windykacji, psychologii. Nasze działania cechuje zaangażowanie w realizowane projekty, elastyczność stosowanych rozwiązań oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Nie pobieramy żadnych zaliczek, ani opłat wstępnych na poczet naszych działań. Wszystkie nasze starania idą w kierunku jak najszybszego odzyskania pieniędzy naszych klientów.
Oferujemy swoje usługi w zakresie:
- monitoringu należności
- windykacji należności
- windykacji sądowej - uzyskanie nakazu zapłaty, następnie egzekucja
komornicza
- zakupu wierzytelności
- pieczęci prewencyjnej

CZAS ZAWSZE DZIAŁA NA KORZYŚĆ DŁUŻNIKA!
My jesteśmy po to żeby dłużnik miał tego czasu coraz mniej…

Kategorie

1. Usługi » Inne » Windykacja należności