Wytwarzanie Artykułów z Tworzyw Sztucznych Lech Jagiełło

Firma oferuje różnorodność towarów dla domu, ogrodu oraz posiada bogate wozrnictwo gotowych zniczy i akcesorii do zniczy


Dane kontaktowe:

ul. Rolna 6
Polska, 26-300 OpocznoFirma Wytwarzanie Artykułów z Tworzyw Sztucznych od początku swej działalności tj. od 1978 r. zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Natomiast od 2004 r. poszerzając zakres swej działalności zajmuje się również sprzedażą hurtową artykułów innych renomowanych firm polskich i zagranicznych. W ofercie firmy znajduje się ponad 3000 produktów zaszeregowanych w następujące grupy towarowe:
Kuchnia /m.im. artykuły z plastiku, z drewna, ze szkła, z ceramiki, maty, obrusy, garnki/,
Łazienka /m.in. artykuły z plastiku, ze stali nierdzewnej, dywaniki/,
Ogród / m.in. meble plastikowe, z wikliny, donice plastikowe, ceramiczne/,
Znicze / ze szkła, z plastiku, wkłady parafinowe, olejowe/,
Upominki /m.in. kuferki drewniane, ozdoby ceramiczne/,
Zabawki.
Bogatą tradycję wynikającą z ponad 30 letniego doświadczenia skutecznie łączymy z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. W naszej firmie pracują sprawdzeni i doświadczeni fachowcy, posiadający duże zaangażowanie i wiedzę techniczną, co jest gwarancją najwyższej jakości produktu oraz profesjonalnej obsługi.
Wyroby nasze produkowane są z tworzyw sztucznych wysokiej jakości, odporne na wysoką temperaturę, barwy zachowują właściwości bez względu na warunki atmosferyczne. Produkowanym wyrobom zapewniamy wzornictwo zgodnie z aktualnie obowiązującymi trendami mody, tak aby dobrze komponowały się one w każdym wnętrzarzu. Nadajemy im kolory z obowiązującej gamy w produkcji, jak również możemy zapewnić im barwę określoną przez Klienta.
Wyroby pakujemy zgodnie z wymogami, jakie dyktuje rynek handlowy a konfekcjonowanie artykułów może odbyć się poprzez wskazanie Klienta.
Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz zapraszamy do naszego punktu handlowego, który znajduje się w Opocznie przy ul. Rolnej 6.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby konsumenckie » AGD