Yangzhou Guangda Plastic Co., Ltd.

Jesteśmy producentem profesjonalnych do produkcji wszystkich rodzajów PCW, PET, PP, PS, ABS etc arkuszy z tworzyw sztucznych i folii


Dane kontaktowe:

ul. Liuji town, Yizheng
Chiny, 211407 YangzhouYangzhou Guangda Plastic Co , Ltd. znajduje się w zachodniej dzielnicy dzielnicy Pangu , Yangzhou miasta . Guangda jest założona w 2009 roku i specjalizuje się w rozwoju, produkcji i sprzedaży wszystkich rodzajów wysokiej jakości wytłaczanych i blach w kalendarzu PCV .

Guangda o powierzchni ponad 30.000 metrów kwadratowych , to nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne ogród - jak . Firma wprowadziła zaawansowanych urządzeń , wchłania dużą grupę talentów z bogatym doświadczeniem w produkcji i zarządzania . Naszymi głównymi produktami są m.in.: przezroczysty jasne arkuszy PVC , PVC przezroczysta jasne arkusza z jednego lub z obu stron folią PE lub papier ochronny , PVC jasne (kolor ) matowa folia PVC błyszczący biały i czarny arkusz , arkusz PVC błyszczący kolor , miękka folia PCV , Film farmaceutyczna PVC, PET , arkusze blachy , arkusze PP PS, ABS, miękkie arkusze folii PCV , sztywne arkusze PCV itp. Kolory i wzory są dostępne na Państwa zapytania . Nasze produkty mają zastosowanie do przemysłu jak elektronika, kostium , ochrony środowiska , budownictwa, dekoracji i tak dalej . Są eksportowane głównie do Ameryki Południowej , Ameryki Północnej, Europy, Azji Południowo-Wschodniej , na Bliskim Wschodzie, w Afryce , itp. Ze względu na korzyści, jak na dużą skalę , wysokiej początku , wysokiej jakości i wysokiej technologii , marka GODA był już popularny w sam krajowy i międzynarodowy przemysł .

Etyczne zachowanie , pracy zespołowej , szybkie działanie ipasja do zrównoważonego rozwoju jestkultura znak rozpoznawczy . Na zasadzie wzajemnych korzyści i naszej całej firmy przekonaniu, że jakość i klienci są dla nas najlepsze obawy , chcielibyśmy współpracować z zagranicznymi klientami w celu osiągnięcia dalszych sukcesów . Jeśli są Państwo zainteresowani w każdym z naszych produktów , prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Serdecznie zapraszamy klientów przyjść do odwiedzenia naszej firmy !

Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Inne