ZPTSz Kozak J.W. s.c.

Profile wytłaczane, wtrysk, przetwórstwo, wtryskiwanie, wytłaczanie


Dane kontaktowe:

ul. Trzciano 29
Polska, 87-213 Ryńsk


Opis działalności

Firma Jolanta i Władysław Kozak to firma rodzinna, która rozpoczęła swoją działalność w 1992 produkcją rękawa foliowego i profili wytłaczanych. W kolejnych latach wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oraz dostosowując się do nowych potrzeb rynku rozszerzyła swoją produkcję oferując obecnie pełną gamę profili i keder dla branży meblowej.

Dzięki bogatemu zapleczu technologicznymi oferujemy naszym klientom nowe rozwiązania przemieniając indywidualne projekty w rzeczywisty produkt. Swobodny zaś dostęp do najnowszej generacji maszyn oraz zaawansowanej wiedzy technicznej gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność naszej produkcji.

Doskonalenie naszych produktów i podnoszenie poziomu usług to główna myśl naszej działalności, której założeniem jest satysfakcja naszego klienta osiągana także dzięki szybkim dostawom i reakcją na potrzeby naszych odbiorców.

Wzrastająca świadomość odpowiedzialności za stan środowiska naturalnego, jak zmniejszenie emisji CO2 i zwiększenie wykorzystania energii odnawialnej, a także oszczędności spowodowały zastosowanie pompy ciepła przez Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych KOZAK.