Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Lakton

Produkcja farb i lakierów do malowania tworzywa zniczowego


Dane kontaktowe:

ul. Staszica 16
Polska, 26-120 BliżynSzanowni Państwo,

rozpoczął się kolejny rok działalności przedsiębiorstwa Z.P.U.H. LAKTON, a Nasza firma dalej rozwija się prężnie. Spoglądając w 2005 rok, kiedy to z ruin Zakładu Farb i Lakierów "Polifarb" Bliżyn pracą własnych rąk wyremontowaliśmy pomieszczenia produkcyjne i tworzyliśmy od podstaw park maszyn i urządzeń, dzisiaj możemy pochwalić się niemałym splendorem na rodzimym rynku.

Od początku postawiliśmy sobie za cel wypracowanie własnej marki poprzez produkcję dobrych i tanich wyrobów, przy nieustannym otwarciu na nowości i indywidualne potrzeby klientów. Krótko mówiąc postawiliśmy na 5 najważniejszych dla wiarygodnej firmy cech: solidność, powtarzalność, doświadczenie, tradycje i odpowiedzialność.

Nasze pierwsze produkty skierowane były do branży zniczowo - świecowej, gdzie zastosowanie znalazły wytwarzane przez LAKTON lakiery do szkła w dwóch rodzajach: transparentne oraz kryjące. W następnej kolejności pojawiły się farby do zniczy oraz lakiery zawierające elementy metaliczne (błyszczące). Jednym z Naszych największych dokonań było sporządzenie lakieru do szkła z efektem mrozu, który stał się hitem szczególnie u Naszych południowych zagranicznych kontrahentów.

Niekonwencjonalna, zindywidualizowana produkcja oraz handlowy partykularyzm przyczyniły się do popularyzacji przedsiębiorstwa LAKTON w kręgach przedsiębiorstw oczekujących wyrobów nieszablonowych, niespotykanych i po prostu doskonałych jakościowo.

Nasza polityka – „tylko na zamówienie” przyniosła zaskakujący profit, a produkowane przez Nas lakiery oraz farby wpisały się w Polski sektor handlowo – usługowy.

Z tego miejsca pragnę zaprosić Państwa do współpracy z Nami.

Z wyrazami szacunku
Paweł Stępień - właściciel