Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Czesław Kowalczyk

Barwniki, koncentraty, worki foliowe, worki na śmieci


Dane kontaktowe:

ul. Przyszowa 159
Polska, 34-604 Przyszowa


Opis działalności

Aktualnie nasza oferta produkcyjna jest bardzo szeroka. Produkujemy woreczki do pakowania i zamrażania żywności z folii LDPE, worki na śmieci z folii LDPE i HDPE, torby reklamowe z folii HDPE i LDPE, obrusy foliowe, worki na gruz i inne. Wykonujemy worki na indywidualne zamówienia odbiorców oraz nadruki na folii. Szybko reagujemy na nietypowe potrzeby naszych klientów. Posiadane przez nas doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne pozwala nam na realizację niemal każdego zamówienia. Produkowane przez nas opakowania foliowe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w tym także w przemyśle spożywczym. W nasze wyroby zaopatrujemy wielu renomowanych krajowych producentów różnych branż.

Dynamiczny rozwój naszej firmy możliwy jest między innymi dzięki dotacjom z funduszy Unii Europejskiej, które udało nam się pozyskać. Stosowane przez nas technologie należą do najnowocześniejszych. W naszej działalności zwracamy szczególną uwagę na ochronę środowiska.

Strategią naszej Firmy jest produkcja opakowań foliowych najwyższej jakości w przystępnej cenie. Szeroka oferta, jakość naszych wyrobów, szybka realizacja zamówień w tym również niestandardowych i w małych seriach, dbałość o naszych klientów to nasze najważniejsze atuty, dzięki którym posiadamy wielu stałych odbiorców. Jesteśmy solidnym partnerem w interesach.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.