Zakłady Mechaniki Precyzyjnej – Tadeusz Wieczorek

Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja linii technologicznych, maszyn i narzędzi dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wytłaczania


Dane kontaktowe:

ul. Witkiewicza 3
Polska, 44-100 Gliwice


Opis działalności

Zakłady Mechaniki Precyzyjnej – Tadeusz Wieczorek założone zostały w 1989 roku i od tego czasu podjęły produkcję narzędzi oraz maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wytłaczania.

Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja linii technologicznych, maszyn i narzędzi dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wytłaczania.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu narzędzi oraz maszyn wytłaczarskich.

Jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksowe rozwiązanie problemu poprzez zaprojektowanie i wykonanie narzędzi, maszyn oraz ich montaż i uruchomienie u Klienta.

Głównym profilem działalności naszej firmy jest produkcja narzędzi i maszyn do procesu wytłaczania. W celu zachowania wysokich standardów produktu końcowego stosujemy najnowsze techniki obróbcze, wzbogacony park maszynowy i stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.

Dzięki dobrej znajomości problemów występujących w procesie wytłaczania służymy pomocą w doborze optymalnych rozwiązań, a także ciągle modernizujemy nasze maszyny w celu zachowania stale zwiększających się standardów światowych.

W oferowanych maszynach wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania oparte na aparatach renomowanych firm, charakteryzujących się największą bezawaryjnością w czasie całego procesu użytkowania.

Nasze biuro konstrukcyjne zatrudnia wysokowykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną specjalizującą się w opracowywaniu technologii i urządzeń dla przetwórstwa tworzyw sztucznych. Komputerowe systemy projektowe CAD umożliwiają wykonanie projektów do wszelkich urządzeń zleconych przez naszych klientów zgodnie z ich życzeniami, a nowoczesne maszyny CNC pozwalają na wierne odwzorowanie projektów w rzeczywistości.

Zatrudniając doświadczona kadrę fachowców ze specjalności: tokarz, frezer, ślusarz, blacharz, spawacz oraz pracując na nowoczesnym parku maszynowym jesteśmy w stanie wykonać wszelkie zamówienia o wysokim standardzie jakości i z materiałów o najwyższej jakości.
Odbiór końcowy przeprowadza Kontroler Jakości w oparciu o dokumentację projektową oraz Polskie Normy.