item Industrietechnik GmbH

Profile aluminiowe, technika połączeń, prowadnice liniowe, elementy przeniesienia napędu

 
Dane kontaktowe:
ul. ul. Piołunowa 20
Polska, 54-530 Wrocław

Opis działalności

Filozofia

Państwa pomysły są tego warte. Oznacza to dla nas konieczność zagwarantowania najwyższej jakości produktów i powiązanych z nimi usług.

Klienci na całym świecie rozwijają, planują i budują za pomocą naszych elementów. Naszym zadaniem jest zaoferowanie klientowi maksymalnej dostępności w korzystnej cenie, przy jednoczesnym zapewnieniu kompetentnej, 24-godzinnej obsługi.

Bardzo ważny jest dla nas partnerski dialog z naszymi klientami. Przyszłościowe myślenie i działanie oraz konstruktywna informacja zwrotna od klientów i osób zainteresowanych naszą ofertą gwarantują efektywny rozwój naszych produktów i usług.

Obowiązek zachowania uczciwości, ciągłości, trwałości i niezawodności produktów kształtuje nasz sposób myślenia i naszą świadomość tak, by nasze wyroby i usługi były pod każdym względem przyjazne dla środowiska oraz aby do ich produkcji zużywano jak najmniej zasobów naturalnych.

Odpowiedzialność społeczna, na przykład sponsorowanie wydarzeń kulturalnych, sportowych czy działań użyteczności publicznej, jak również kształcenie i szkolenie naszych współpracowników, jest dla nas sprawą oczywistą.

Podstawą dobrej i przyszłościowej współpracy w naszej firmie są: szanowanie osobowości innych ludzi, konstruktywność, partnerstwo i kooperacyjny styl zarządzania przedsiębiorstwem.

Strategicznym celem naszego przedsiębiorstwa jest dalszy rozwój w zakresie produktów i usług w ścisłej współpracy z odbiorcą oraz uwzględniając zmieniające się warunki i trendy na rynku.

Galeria zdjęć

Kategorie

  1. Maszyny » Inne