mgr inż. Bartosz Hikisz

Wynalazca i dyplomowany konstruktor z branży automatyki i robotyki - budowa peryferiów, automatyki oraz aparatury kontrolno pomiarowej.


Dane kontaktowe:

ul. Traktorowa 94c/34
Polska, 91-148 ŁódźJestem młodym inżynierem - wynalazcą z branży automatyki i robotyki nagrodzonym m.in. na Międzynarodowych Targach Wynalazków, Innowacji i Nowych Technologii w Brukseli. Posiadam już bardzo bogate doświadczenie zawodowe. Od lat buduję maszyny i mam na koncie wyłącznie udane uruchomienia prostych jak i skomplikowanych systemów. Moje maszyny pracują już w wielu firmach krajowych jak np. SUWARY S.A. ale i w wielkich, globalnych korporacjach, gdzie standardy są bardzo wysokie.
Moje urządzenia nie tylko budowane są na miarę potrzeb klienta - jak idealnie skrojony garnitur - ale są zawsze przynajmniej o 50% tańsze niż u nawet najtańszej konkurencji.
Jeśli potrzebują Państwo zmniejszyć straty lub zadbać o automatyczną kontrolę jakości przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów zakupu peryferiów i nie znajdują Państwo w katalogach dokładnie tego czego potrzebuje Wasz biznes - służę swoim doświadczeniem - może to być zalążek owocnej współpracy.

Jestem samowystarczalny. Poprowadzę Państwa projekt od koncepcji do uruchomienia dbając o ścisłe ramy budżetowe i końcowy wynik biznesowy.
Jestem inżynierem mechanikiem, elektronikiem i programistą. Przy dużych projektach mogę zaangażować własnych dodatkowych specjalistów (elektrycy, programiści, projektanci, elektronicy itd.).

Specjalność:

1) Testery szczelności dla opakowań do 30 litrów (PLC).
2) Zakręcarki / testery momentu (PLC/CNC).
3) Orientatory, podajniki (PLC).
4) Paletyzery, depaletyzery (PLC/CNC).
3) Manipulatory (PLC/CNC).
3) Obrabiarki skrawające CNC.
7) Automaty montażowe (PLC/CNC).

... i wiele wiele innych :)

Chętnie umówię się na biznesowe spotkanie i zaprezentuję swoje możliwości i dotychczasowe dokonania.

Kategorie

1. Maszyny » Maszyny pakujące