Folia LDPE (polietylen) bezbarwna i kolorowa w belach po 480-500 kg, czysta, sortowana (84426)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
43 dni

Użytkownik:
pm_amkm
Firma:
Imię i nazwisko:
Paweł Majek
Kontakt:

Oferujemy folię polietylenową LDPE: transparentną (bezbarwną) – 90 % i kolorową zbelowaną, (belki po około 450-520 kg), czysta folia LDPE (zanieczyszczenia: maksymalnie do 0,3 %), folia bezbarwna przed belowaniem jest sortowana, sucha, magazynowana w hali, w folii LDPE bezbarwnej śladowa obecność etykiet papierowych, w trakcie sortowania materiału są usuwane. W surowcu do wysyłki zawartość opakowaniowej folii stretch wynosi około 60 %, a 40 % folia gruba, tzw. "kapturowa".

Do wysyłki załączamy "Raport z ważenia" po zważeniu każdej beli na wadze elektronicznej. Posiadamy zezwolenie na zbieranie i transport odpadów.

Odbiór folii z naszego Zakładu Recyklingu w Zielonej Górze transportem własnym kupującego, możliwa dostawa odpadu folii naszym transportem po uzgodnieniu warunków dostawy.

Cenę uzgadniamy po nawiązaniu kontaktu, sprzedaż na podstawie faktury VAT, płatność realizowana niezwłocznie. Ilości folii LDPE do sprzedaży: 23-46 ton miesięcznie z możliwością systematycznego rozwoju, możliwa dostawa próbna.

Posiadamy 17-letnie doświadczenie w obrocie odpadami. Na życzenie przesyłamy pakiety zdjęć z bieżącej sprzedaży folii LDPE, jednakże po wcześniejszym przesłaniu zapytania na adres e-mail'owy: pm@phz.pl. Kontakt telefoniczny: +48 602 887728.


Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.