Kompozyty WPC z mączką drzewną w formie granulatu do wtrysku i wytłaczania (89637)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Rodzaj surowca:
PP
Pochodzenie:
Oryginał
Forma:
Granulat
Przeznaczenie:
Rozdmuch i wtrysk
Kolor:
Naturalny
Opakowanie:
Big bag
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
wpcpoland
Firma:
Imię i nazwisko:
Monika Szramka
Kontakt:

Specjalizujemy się w produkcji gotowych granulatów z mączki drzewnej w połączeniu z PVC, PP, PE, ABS, PS oraz z tworzywami biodegradowalnymi PLA. Nasze kompozyty WPC występują w postaci gotowego do użycia granulatu. Nie muszą Państwo dodawać żadnych półproduktów. Pozwala to znacznie zaoszczędzić czas oraz koszty produkcji.

W ofercie znajdują się kompozyty przeznaczone do:

 • wytłaczania

 • wtrysku

 • co-extruzji

 • rotomouldingu

 • produkcji wyrobów spienianych.

Nasze granulaty WPC posiadają certyfikaty PEFC i FSC. W ofercie znajdują się również granulaty posiadające

Certyfikat zgodności z wymaganiami UE dotyczącymi kontaktu z żywnością.

 

Zajmujemy się również doradztwem w zakresie uruchamiania produkcji. Naszych klientów wspieramy nie tylko w dostawie kompozytów ale także w dostosowaniu istniejących narzędzi i całego procesu produkcyjnego.

Oferujemy unikalny wachlarz usług dla naszych klientów:

 • Projektujemy i wykonujemy kompletne oprzyrządowania (głowice, wanny chłodzące itd.) oraz przeprowadzamy remont i modernizację dotychczasowych narzędzi. Praca na naszych narzędziach pozwala zaoszczędzić czas i energię, zwiększa wydajność i skraca proces produkcyjny.

 • Projektowanie detali – określamy najlepsze właściwości finalnego produktu. Ponadto możemy dostosować napełnienie tworzywa oraz formę narzędzi aby wszystkie czynniki mogły jak najlepiej współpracować.

 • Dla klientów, którzy już są w trakcie produkcji lub planują tego typu działalność możemy ocenić zastosowanie istniejącego sprzętu do produkcji WPC i dostosować go do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Zapewniamy analizę dotychczasowych problemów i propozycje rozwiązań w celu poprawy istniejących procesów produkcyjnych.

 • Wynajem narzędzi – posiadamy szereg narzędzi, które można wypożyczyć aby sprawdzić w procesie produkcyjnym zarówno sprzęt jak i nasz kompozyt WPC.

 • Nasze 15 letnie doświadczenie w produkcji WPC pozwoli na zoptymalizowane przetwarzanie WPC w Państwa firmie poprzez zastosowanie sprawdzonych rozwiązań.

   

Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje nie tylko kompozyty ale całą swoją wiedzę i doświadczenie.


Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.