Kształtki styropianowe Marbet – produkcja i projektowanie

Nr 123408
Typ oferty:
Współpraca
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
19 dni

Użytkownik:
marbet_sp_zoo
Firma:
Marbet Sp. z o.o.
Imię i nazwisko:
Krzysztof Wypchałowski
Kontakt:

Kształtki styropianowe – produkcja i projektowanie


Marbet Sp. z o.o. od ponad 40 lat specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Produkujemy kształtki i opakowania styropianowe, wykonywane w technologii spieniania EPS (w formach), jak i wycinania z bloków lub płyt styropianowych na krajalnicach oraz ploterach termicznych i mechanicznych.


Oferujemy pełny zakres usług dla biznesu w zakresie produkcji i obróbki styropianu białego oraz grafitowego w gęstościach od 15 do 100 kg/m3. Produkujemy również styropiany barwione w masie.

Dla produkcji niskoseryjnej proponujemy kształtki cięte na krajalnicy termicznej lub wycinane na ploterach termicznych i mechanicznych.

Dla produkcji seryjnej i optymalizacji kosztów wytworzenia kształtek pomagamy projektować i wykonać aluminiowe formy wtryskowe, a następnie produkujemy gotowe kształtki na nowoczesnych maszynach formujących.

Przed wdrożeniem produkcji wykonujemy wzorce kształtek wycinane na ploterze. Na specjalne zlecenie możemy również wykonać druki 3D.

Nasze usługi realizujemy kompleksowo: od projektu, doboru materiału i technologi i wykonania, kończąc na wyprodukowaniu kształtek styropianowych wysokiej jakości,co gwarantuje wdrożony przez nas system zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Zapewniamy również dostawę towaru pod wskazany adres.

Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych. Jednocześnie prosimy o wysyłanie kopii zapytania bezpośrednio na adres: m.szemik@marbet.com.pl
www.marbet.com.pl
brak
 

Kształtki styropianowe, opakowania, formy, produkcja i projektowanie

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.