Linia Do Recyklingu Odpadów Komunalnych (118328)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
76 dni

Użytkownik:
sparta
Firma:
Europlast Sp. z o.o.
Imię i nazwisko:
Marcin Wietrzyński
Kontakt:

Przetwarzanie stałych odpadów komunalnych ma na celu odzyskanie niezbędnych surowców. FORREC opracowuje specjalne instalacje do recyklingu komunalnych odpadów stałych (MSW).

Oferowane technologie maja na celu sortowanie i odzyskiwanie wysokiej jakości surowców komunalnych i przemysłowych, nadających się do recyklingu, odpowiednich na potrzeby rynku oraz odzyskiwanie energii z nieodnawialnych suchych odpadów (SRF). Separacja odbywa się za pomocą automatycznego systemu sortowania, w którym wykorzystywane są różnego rodzaju maszyny: min. sita tarczowe do frakcji organicznej, separatory balistyczne, separatory żelaza, separatory wiroprądowe oraz systemy sortowania ręcznego, prowadzone przez operatorów na stałych stanowiskach.


Nienadające się do recyklingu suche odpady są transportowane do rozdrobnienia i redukcji rozmiaru, aby można je było wykorzystać  jako stałe paliwo odzyskane (SRF)


Filmy z pracą instalacji:

https://www.youtube.com/watch?v=SnRIsxMmHBE

https://www.youtube.com/watch?v=hlvnDdtHs74


Jeżeli interesują Państwa urządzenia to zapraszam do kontaktu.Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.