Linie recyklingu opon - wydajności od 500 do 20000kg/godz. (85567)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
adept-service
Firma:
Imię i nazwisko:
Andrzej Boufał
Kontakt:

Linie recyklingu opon Seria "WRS Tyres" 

Pierwsze prace nad liniami recyklingu opon firma WRS Italia rozpoczeła w latach '90. Na początku były to maszyny do przerobu opon na paliwa alternatywne jednak zmieniające się oczekiwania i różnorodność na runku spowodowały, że oferta została uzupełniona o dodatkowe urządzenia pozwalające na kompleksowy recykling opon z separacją poszczególnych frakcji i redukcji wymiarów produktów końcowych linii. Obecnie firma WRS Italia oferuje 4 systemy recyklingu opon pozwalające na uzyskanie różnych produktów wyjściowych pracujące z wydajnościami od 500 do 20000kg/godz. 

 

Dostępne system : 

1. Systemy recyklingu "Tyres T" przystosowany jest do opon samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników rolniczych oraz opon OTR. Produktem wyjściowym linii są "chipy" gumowe zawierające gumę, kord i stal różnych wielkości : I-małe (wielkość do 50mm); II-średnie (wielkość poniżej 100mm); III-duże (powyżej 100mm). Wydajność linii zależy od rodzaju przerabianych opon oraz wielkości frakcji końcowej (mniejszą frakcję uzyskuje się poprzez ponowne zawracanie odpadu aż do momentu uzyskania żądabej wielkości). W skład linii wchodzi jednen lub kilka rozdrabniaczy.

 

2. System recyklingu "Tyres G"  produktem wyjściowym systemu "Tyres G" są chipy wielkości 0-20mm pozbawione stali (czystość 95-98%) zawierające kord. W skład systemu wchodzą rozdrabniacze 4-wałowe, które pozwalają odseparować stal bez generowania pyłów i konieczności stosowania filtrów. Opony bezpośrednio podawane są do rozdrabniaczy bez konieczności wcześniejszej redukcji ich wymiarów. Linia dostępna jest również w wersji "R" ze standardowymi rozdrabniaczami 1-wałowymi, pozwalająca na uzyskanie frakcji wyjsciowej o tych samych parametrach.

 

3. System recyklingu "Tyres P" produktem wyjściowym systemu "Tyres P" są granulki gumowe wielkości 0-2mm, granulki gumowe wielkości 2-4mm, mała ilość pyłu gumowego, kord oraz stal zawierająca niewielką ilość gumy i kordu. System ten może być również uzupełnieniem do modułu "S" dzięki czemy można dokładnie oczyścić stal z gumy i kordu lub za posrednictwem innego modułu sproszkować gumę na frakcję wielkości 0-250 mikronów.

 

4. System czyszczenia stali "Tyres S"  służy do czyszczenia stali z zanieczyszczeń gumowych i kordu. Materiał separowany jest w kilku krokach: I-ponowne rozdrobnienie, II-selekcja na sitach, III-odseparowanie drutów stalowych od gumy, IV-odseparowanie kordu. 

 

Więcej maszyn na naszej stronie

 


brak
 

Aktualizacja

Maszyny przetwórstwa tworzyw sztucznych i recyklingu, młyny, granulatory, części, elektrostatyka

Polska

Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.