Obejmy do mocowania rur i węży (51011)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
11 dni

Użytkownik:
tubes_international
Firma:
Imię i nazwisko:
Centrala Tubes International
Kontakt:

  • Obejmy typu clip

Obejmy służą do bezpiecznego i tłumiącego drgania podwieszania rur, kabli, węży, itp. Składają się z wygiętej opaski stalowej oraz gumowego kołnierza. Guma tłumi uderzenia i drgania, oraz zapobiega przecieraniu się kabli i węży.

 

Wykonane ze stali węglowej galwanizowanej, profil z gumy EPDM odpornej na wodę, ścieranie, zmiany temperatur i starzenie. Dostępne w średnicach od 5 mm do 77 mm.

 

  • Obejmy DIN 3015

Obejmy przeznaczone są do szybkiego, łatwego, trwałego i estetycznego mocowania rur, kabli i węży w różnych gałęziach przemysłu, w instalacjach naziemnych i okrętowych. Wykonane są zgodnie z normą DIN 3015. Montaż obejm do konstrukcji wykonywany jest za pomocą spawania podstawy obejmy, przykręcania lub montażu na szynie.

 

Dostępne w trzech wersjach (standard, ciężka, podwójna) oraz czterech wykonaniach materiałowych wkładu (PP - zielony, PA, czarny, guma – czarny, aluminium –srebrny). Standardowo obejmy posiadają profilowaną (rowkowaną) powierzchnię otworu na rurę. Dostępne są również obejmy z gładką powierzchnią otworu. Materiał części złącznych (śrub, płytek, części spawanych) to ocynkowana stal węglowa. W/w elementy ze stali nierdzewnej dostępne są na zamówienie.


Sprzedaż profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz przewodów hydrauliki siłowe.
Biznes Premium

Tubes International Sp. z o.o.

Sprzedaż profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz przewodów hydrauliki siłowe.

Bystra 15A, 61-366 Poznań (wielkopolskie)

Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.