Rampa mobilna Ausbau dla wózka widłowego (91923)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
20 999 PLN / szt.
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
avexim
Firma:
AV-exim
Imię i nazwisko:
Ausbau Rampa
Kontakt:

Rampa mobilna AUSBAU dla wózka widłowego. Nośność 6, 8, 10 i 12 t. Wysokość regulowana hydraulicznie (od 90 do 165 cm), duża platforma. Możemy wykonać specjalne modele ramp na zamówienie. Znacznie oszczędza czas rozładunku/załadunku + nakłady pracy (kierowca wózka widłowego może samodzielnie wykonać rozładunek/załadunek). Więcej o mobilnej rampie dla wózków widłowych na av-exim.com id:gMmqCa

 

Kontakty:

Tel. +48223906443

http://av-exim.com

 

Jak działa rampa mobilna dla wózków widłowych: Wózek widłowy podnosi krawędź rampy i podwozi ją do ciężarówki/wagonu. Jedna osoba, naciskając na rączkę pompy hydraulicznej, ustawia wysokość rampy na wymagany poziom (min 90 cm, max 165 cm). Następnie rampa jest mocowana za pomocą dwóch łańcuchów do ciężarówki, a koła są blokowane przez hamulce zatrzymujące (są w komplecie wraz z rampą), następnie wózek widłowy wjeżdża z ładunkiem po powierzchni rampy od razu wewnątrz ciężarówki lub wagonu.

 

Mamy wiele mobilnych ramp dla wózków widłowych w magazynie, mogą być dostarczane w ciągu 5-7 dni do dowolnego regionu Polski.


Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.