Regranulaty PP rafia, włókna syntetyczne, detale z wtrysku, maszyny do recyklingu (93691)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Rodzaj surowca:
PP
Pochodzenie:
Recyklat
Forma:
Granulat
Ważna jeszcze:
5 dni

Użytkownik:
agdpasterski
Firma:
Imię i nazwisko:
Agata Kolodziejczuk
Kontakt:

AGD Pasterski to dobrze znana marka w branży tworzyw.


Przetwórstwem plastiku zajmujemy się od przeszło 30 lat. Jesteśmy specjalistą zarówno w dziedzinie wtrysku, produkcji włókien syntetycznych oraz recyklingu.


Recykling poliolefin stanowi ważną gałąź naszej działalności. W ostatnich latach wypracowaliśmy pozycję prawdopodobnie największego dostawcy recyklatu PP rafia w Polsce, z produkcją na poziomie około 1000 ton miesięcznie.


Dzięki doświadczeniu, zaawansowanym technologiom, rozbudowanemu procesowi mycia oraz wielostopniowej, dokładnej filtracji, pozyskujemy doskonały jakościowo, czysty i powtarzalny surowiec.


Naszymi odbiorcami są m. in. producenci rur, taśmy pakowej oraz części dla sektora automotive, w Polsce oraz za granicą.


Stale poszukujemy odpadu big-bag.


Od 2013 roku współpracujemy z firmą Plasmaq, portugalskim producentem maszyn do recyklingu oraz przetwarzania paliw alternatywnych.


Portugalczycy posiadają w swojej ofercie zarówno kompletne instalacje, obejmujące proces rozdrabniania, mycia i suszenia, jak i poszczególne maszyny. Można wśród nich wyróżnić takie urządzenia, jak gilotyna hydrauliczna o sile 100 t, kruszarki, rozdrabniacze 1-, 2- i 4-wałowe, młyny tradycyjne, myjki dynamiczne, wanny flotacyjne, wirówki, systemy buforowania, transportery czy prasy ślimakowe.


Plasmaq od lat dostarcza instalacje do recyklingu i odzysku odpadów na teren Europy Południowej i Zachodniej, Ameryki Południowej oraz Afryki.


Regranulaty PP rafia, włókna syntetyczne, detale z wtrysku, dystrybucja maszyn do recyklingu
Biznes Plus

AGD Pasterski Sp. Jawna

Regranulaty PP rafia, włókna syntetyczne, detale z wtrysku, dystrybucja maszyn do recyklingu

Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.