Termoformierki do opakowań z PET, PS, OPS, PP, Pla, rPET, Cpet, Apet, HIPS, EPS, PVC.

Nr 10243
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
Corematechnik
Firma:
TOP Technik
Imię i nazwisko:
Wacław Szeląg
Kontakt:

Firma TOP Technik oferuje Państwu do sprzedaży termoformierki do produkcji opakowań jednorazowych renomowanej firmy AMUT COMI.

Maszyny dostarczane są w różnych konfiguracjach (wielostacyjne) i przeznaczone są do wytwarzania kubków, tacek, talerzyków, pokrywek, pojemników, doniczek z tworzyw termoplastycznych i innych opakowań.

Przetwarzane tworzywa to: PET, PS, OPS, PP, PLA, rPET, CPET, APET, HIPS, EPS, PVC i barierowe.

Maszyny do termoformowania dostępne są w następujących seriach:

- seria ACF  – formowanie i wycinanie kształtownikiem stalowym; do wytwarzania tacek, talerzyków, pokrywek, pojemników, doniczek z tworzyw termoplastycznych, na przykład z PET, PS, OPS, PP, PLA, rPET CPET, APET, HIPS, EPS, PVC i barierowych. Wysoka elastyczność i zaawansowana technologia dla małych i dużych  wydajności, przy użyciu rentownych form.

- seria AMP – formowanie i przycinanie w formie; do produkcji opakowań z PP, GPPS, HIPS, r-PET, PLA i materiałów barierowych wymagających bardzo wysokiej jakości i dokładności wymiarowej.

- seria FTV – formowanie i przycinanie w formie; do termoformowania produktów z PP, GPPS, HIPS, r-PET, PLA i materiałów barierowych, które wymagają bardzo wysokiej jakości i dokładności wymiarowej.

- seria PA – formowanie i przycinanie w formie; maszyny o wysokiej wydajności do produkcji talerzyków, tac i płytkich produktów.

- seria GLE – formowanie i oddzielne przycinanie; zaprojektowane do produkcji kubków jednorazowych i do napojów PS-HIPS.

- systemy „in-line” i projekty ”pod klucz”; AMUT-COMI wraz z  AMUT dostarczają swoim Klientom kompletne zintegrowane systemy do termoformowania opakowań.


Wszystkie maszyny posiadają znak CE.

Sterowanie za pomocą dotykowego panelu.

Zapraszamy do współpracy!

Maszyny do PTS: linie do wytłaczania rur
 

Maszyny do PTS: linie do wytłaczania rur, profili, folii i płyt, recyklingu, termoformierki, linie do dekoracji tworzyw, chillery i termoregulatory.

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.