Urządzenie mobilne do recyklingu (95059)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
150 000 PLN / szt.
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
natalja
Firma:
Imię i nazwisko:
Mikołajko
Kontakt:


Do sprzedania Mobilne urządzenie do kruszenia i mielenia tworzyw sztucznych.
Urządzenie składa się z trzyosiowej naczepy typu ZREMB dł.11m , naczepa zabudowana jest kontenerem , urządzenie wyposażone jest w niezależne żródło energii elektrycznej - agregat prądotwórczy o mocy 140 KW napędzany 4-cylindrowym silnikiem PERKINSA.
W wyposażenie naczepy wchodzi także młyn wysokoobrotowy do tworzyw sztucznych napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 55 KW. Przed młynem zamontowana jest kruszarka do wstępnego kruszenia twardych tworzyw takich jak ;skrzynki , zderzaki itp. Kruszarka napędzana jest dwoma silnikami o mocy 22 KW każdy.
Wstępnie pokruszone tworzywo wpada z kruszarki bezpośrednio do młyna . Pod młynem zamontowany jest wentylator napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 7,5 KW który transportuje przemiał do cyklonów zamontowanych na ścianie zewnętrznej kontenera . Pod cyklonami umieszczone są big bagi napełniane na przemian przemielonym tworzywem tak aby w czasie wymiany napełnionego big baga można było kontynuować mielenie.
Naczepa wyposażona jest w układ hydrauliczny który umożliwia otwieranie tylnej i bocznych klap naczepy oraz podnoszenia młyna na czas wymiany noży i sit.
Szafa sterownicza urządzenia umożliwia podłączenie innych urządzeń towarzyszących .Do zadawania przerabianych tworzyw do kruszarki zamontowany jest taśmociąg który w przypadku wzrostu obciążenia młyna zatrzymuje się automatycznie i rusza gdy obciążenie spada.
Rozłożenie i przygotowanie całości do pracy trwa ok. 40 minut .

Możliwość sprzedania każdego urządzenia  odrębnie czyli agregat ,młyn z szafą sterowniczą i wentylatorem ,kruszarka ,pompa, hydraulika , taśmociąg naczepa Zremb .
Cena 150 000 zł netto.
Tu jest jeszcze link do zdjęć;http://www.bcr.com.pl/mobilny.html
Jarosław Mikołajko
tel. 0048 531 000 637

 

 


Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.