Wiaderka plastikowe dla branży spożywczej i chemicznej (86659)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
0,76 PLN / szt.
Ważna jeszcze:
164 dni

Użytkownik:
fachpak
Firma:
Imię i nazwisko:
Tomasz Siebert
Kontakt:


Wiaderka plastikowe są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Klient może dowolnie wybierać ich barwę. Podobnie rzecz ma się z kolorem pokrywki oraz plastikowej rączki, w która wyposażony może być każdy pojemnik. Rączka ta może być także metalowa, w zależności od potrzeb konkretnego klienta. Oczywiście pojemniki różnią się także między sobą pojemnością. Dzięki temu  z powodzeniem mogą być wykorzystywane w najróżniejszych branżach.
Plastikowe pojemniki z pewnością sprawdzą się jako opakowania różnego rodzaju produktów żywnościowych. Mogą to być zarówno produkty suche, jak na przykład orzeszki, chipsy czy inne przekąski oraz przyprawy, jak i produkty innego rodzaju, takie jak sosy, przetwory owocowe, przetwory mleczne, przetwory rybne oraz sałatki i surówki. Wiaderka z pewnością dobrze sprawdzą się także w branży chemicznej. Tutaj mogą służyć jako opakowanie farb i lakierów, tynków i mas bitumicznych i innych tego typu produktów. W opakowaniach tych można przechowywać także wszelkie środki czystości, proszki i płyny do prania i czyszczenia.
Każdy pojemnik zamykany jest plombowaną przykrywką. Daje to gwarancję bezpieczeństwa wsadu.

Palety, skrzyniopalety, pojemniki, skrzynki, kontenery IBC, zbiorniki, wózki transportowe i termoizolacyjne
 

Palety, skrzyniopalety, pojemniki, skrzynki, kontenery IBC, zbiorniki, wózki transportowe i termoizolacyjne TKT, wanny wychwytowe, kubły budowlane

Polska

Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.