Automatyk

Patrol Group Sp. z o.o. S.K.A.

Patrol Group Sp. z o.o. S.K.A. - Spółka produkcyjno- handlowa, lider na rynku międzynarodowym w zakresie produkcji oraz dystrybucji produktów z tworzyw sztucznych, w związku z dynamicznym rozwojem oraz realizacją nowych projektów, do zakładu produkcyjnego w Wieluniu poszukuje kandydata na stanowisko: AUTOMATYK

Opis stanowiska:

  • Nadzór przy realizacji prac związanych z funkcjonowaniem linii produkcyjnej - roboty Wittmann
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Programowanie i modyfikacja oprogramowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie techniczne,
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania,
  • Doświadczenie w projektowaniu, programowaniu i uruchamianiu systemów automatyki
  • Praktyczna umiejętność stosowania sterowników PLC oraz znajomość zagadnień automatyki przemysłowej
  • Umiejętność czytania, analizowania i aktualizowania schematów elektrycznych
  • Duża pomysłowość i innowacyjność oraz umiejętność myślenia koncepcyjnego.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o długoletniej tradycji;
  • samodzielne stanowisko pozwalające rozwijać się i nabywać nowe kompetencje;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@patrol.pl

Wieluń
rekrutacja@patrol.pl

Lokalizacja: łódzkie / Wieluń
Data publikacji: 2017-04-10
Data ważności: 2017-05-08