Drukarz Fleksograficzny

5JOBS Rekrutacje Branżowe - DRUK, DESIGN, POS, OPAKOWANIA i TWORZYWA SZTUCZNE

Nowoczesna, rozwijająca się zachodnia firma poligraficzna
wytwarzająca najwyższej jakości produkty znane na całym świecie zatrudni
odpowiednią osobę

Opis stanowiska:

OFERUJEMY dobre, etatowe warunki zatrudnienia bezpośrednio w stabilnej
firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej, pracę na
nowoczesnych maszynach, wysoką czystość produkcji, szkolenia i rozwój
zawodowy, atrakcyjne wynagrodzenie – premię i możliwość pracy w
nadgodzinach oraz dofinansowanie posiłków i rekreacji, prywatną opiekę
medyczna, ubezpieczenie grupowe

Wymagania:

Oczekujemy kandydatów posiadających doświadczenie drukarza fleksograficznego

Kontakt:

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa
Data publikacji: 2018-11-23
Data ważności: 2018-12-21

KONTAKT

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (życiorysu) na adres – praca@5jobs.pl – z podaniem nazwy stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Warszawa
www.5jobs.pl