Inżynier Procesu Wtrysku

Talent Partners

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale
znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska
średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić
rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów,
managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów
osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie
kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Opis stanowiska:

Dla naszego
klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, z siedzibą w
Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce
pracy: Żory

Nr ref.
IPW/6705

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór technologiczny nad
    procesem wtrysku,
  • dobór i optymalizowanie
    parametrów pracy maszyn wtryskowych,
  • dokonywanie usprawnień w
    obszarze procesu produkcji,
  • wprowadzanie rozwiązań dla
    problemów technologicznych,
  • tworzenie dokumentacji
    procesowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
    techniczne,
  • min. 3 lata doświadczenia na
    podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive,
  • praktyczna znajomość procesu
    wtrysku,
  • praktyczna znajomość narzędzi
    ciągłego doskonalenia (Lean Manufacturing),
  • umiejętność tworzenia
    dokumentacji procesowej,
  • dobra znajomość języka
    angielskiego,
  • rozwinięte umiejętności
    interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • bardzo duże możliwości rozwoju
    i zbudowania swojej kariery zawodowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i
    warunki pracy,
  • kontakt z zakładami i
    technologiami w innych częściach świata.

Kontakt:

Lokalizacja: śląskie / Żory
Data publikacji: 2018-05-16
Data ważności: 2018-06-13

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

Żory
Tel. 32 307 17 00