Inżynier Projektu

Hi-P Poland Sp. Z o.o.

Hi-P Poland zajmuje się produkcją najwyższej jakości elementów plastikowych, montażem kontraktowym małego AGD oraz produkcją części dla branży motoryzacyjnej. Jesteśmy nowoczesną, dobrze zorganizowaną firmą produkcyjną zlokalizowaną na obrzeżach Wrocławia. Nasze wieloletnie doświadczenie, kompetencje produkcyjne, konkurencyjność, działalność w ramach globalnej organizacji w połączeniu z wartościami, które wyznajemy, sprawia iż jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym począwszy od etapu projektowania produktu aż po jego finalną realizację.

Opis stanowiska:

  • opracowanie dokumentacji i danych do wyceny produktu lub grupy produktów
  • udział we wdrażaniu nowych projektów w zakresie produkcji z tworzyw sztucznych i części elektromechanicznych oraz współpraca przy już istniejących projektach pod względem: technicznym i jakościowym
  • ścisła współpraca z Klientem i pozostałymi członkami zespołu projektowego na każdym etapie wdrożenia projektu
  • optymalizacja procesów wytwórczych dla wdrażanych i istniejących projektów w fazie projektowania i wdrażania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne/przetwórstwo tworzyw sztucznych)
  • znajomość konstrukcji budowy form
  • znajomość rysunku technicznego oraz oprogramowania np. AutoCAD
  • praktyczna znajomość APQP, FMEA oraz PPAP
  • znajomość języka angielskiego - komunikatywna
  • projakościowe i prokosztowe podejście do procesów i produktów
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie produkcyjnej na podstawie umowy o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze godzin (8-16)
  • pakiet świadczeń socjalnych

Kontakt:

JAK APLIKOWAĆ?

Osoby zainteresowane spełniające kryteria, prosimy o przesłanie CV w pliku PDF opisanego wg wzoru: Nazwisko_Imię_CV wraz z podaniem numeru ref.w temacie wiadomości na adres: recruitment@hi-p.pl

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w firmie Hi-P”.

Wrocław
recruitment@hi-p.pl

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław
Data publikacji: 2017-02-13
Data ważności: 2017-02-27