Inżynier Serwisu Wtryskarek

Talent Partners

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale
znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska
średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić
rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów,
managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów
osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie
kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Opis stanowiska:

Dla naszego
Klienta - producenta wysokiej klasy wtryskarek - poszukujemy kandydatów do
pracy na terenie woj. małopolskiego na stanowisko:

Miejsce
pracy: Małopolska

Nr ref.
ISW/11609

Najważniejsze obowiązki:

  • serwisowanie maszyn i robotów
    przemysłowych,
  • analiza usterek i naprawy
    maszyn (wtryskarki),
  • typowanie części zamiennych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
    techniczne, preferowane wyższe z zakresu: mechaniki, automatyki,
  • doświadczenie i praktyczna
    umiejętność serwisowania wtryskarek,
  • doświadczenie w branży
    przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • umiejętność czytania schematów
    elektrycznych, elektropneumatycznych i hydraulicznych,
  • dobra znajomość języka
    angielskiego lub języka niemieckiego,
  • umiejętność obsługi komputera
    (znajomość pakietu MS Office),
  • uprawnienia energetyczne do
    1kV,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • kreatywność i samodzielność w
    rozwiązywaniu problemów,
  • wysoka kultura osobista.

Mile
widziane:

  • znajomość wtryskarek: ARBURG,
    ENGEL, Krauss Maffei.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w
    renomowanej firmie,
  • zagraniczne szkolenia
    produktowe,
  • możliwość stałego podnoszenia
    kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia pracy (samochód,
    telefon, laptop).

Kontakt:

Lokalizacja: małopolskie / Kraków
Data publikacji: 2018-09-10
Data ważności: 2018-10-08

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Kraków
Tel. 32 307 17 00