Kierownik Druku Fleksograficznego / Koordynator Obszaru Druku

Doradztwo Rekrutacyjne 3P PEOPLE

Firma produkcyjna, część międzynarodowej struktury, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko Kierownika Druku Fleksograficznego / Koordynatora Obszaru Druku. Miejscem pracy są bliskie okolice Warszawy południowej

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zarządzać zespołem 25-30 osób (technolog, drukarze, pomocnicy)

Wymagania:

OCZEKUJEMY

- dobrej znajomości technologii druku fleksograficznego

- mocnej osobowości, zdolności lidera

- minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

OFERUJEMY autentyczną szansę rozwoju zawodowego, etatowe zatrudnienie, bonus roczny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, ew. wraz z listem motywacyjnym) na adres – job@3pp.pl – podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Warszawa
job@3pp.pl

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa
Data publikacji: 2017-04-14
Data ważności: 2017-05-12