Kierownik Produkcji

Sales Wise

Naszym Klientem jest lider w dziedzinie produkcji rur osłonowych do kanalizacji kablowej i kabli energetycznych. Firma MTB Trzebińscy powstała w 1989r, z małej hali produkcyjnej przekształciła się w nowoczesny zakład z rozbudowanym parkiem maszynowym, którego celem jest ciągłe podnoszenie jakości wyrobów.

Lokalizacja zakładu mieści się na terenie województwa kujawsko - pomorskiego.

Poszukujemy osoby na stanowisko →

Opis stanowiska:

Zapraszamy do rozmów i czekamy na Twoje zgłoszenie, jeśli :

  • posiadasz doświadczenie na stanowiskach ściśle związanych z produkcją - im bliżej samej produkcji, tym lepiej

  • możliwe, że będziesz odpowiednim kandydatem jeżeli obecni pełnisz rolę:

Specjalista ds przygotowania / planowania produkcji → Brygadzista

Zastępca lub Kierownik produkcji → Kierownik zakładu Zakładu / Brygadzisty

Kierownik utrzymania ruchu / Kierownik techniczny

  • znasz branżę tworzyw sztucznych, polipropylenowych, polietylenowych lub inne branże produkcyjne o podobnej specyfice

  • posiadasz wykształcenie techniczne - niekoniecznie

  • znane są Tobie zagadnienia techniczne np. budowa, funkcjonowanie maszyn

  • dobrze radzisz sobie w pracy bezpośredniej z pracownikami produkcyjnymi

  • potrafisz pracować zespołowo, rozwiązywać konflikty i kreować pozytywną atmosferę pracy

  • chcesz podnieść swoje kompetencje, a nie są Ci obce zagadnienia z planowania, przygotowania produkcji i utrzymania ruchu

  • masz motywację, by rozwijać się w obszarze zarządzania

Wymagania:

Wymagania i zadania:

  • zarządzanie podległym zespołem - 120 osób w 3 zmianach

  • odpowiedzialność za produkcję, utrzymanie ruchu

  • dostarczenie wydajności na odpowiednim poziomie oraz terminowości zleceń

  • monitoring kosztów produkcji, BHP

  • właściwy stan maszyn oraz jakość wykonywanych produktów

  • nadzorowanie oraz przygotowanie organizacyjne i technologiczne produkcji

  • optymalizacja procesów i poprawa zdolności produkcyjnych

  • optymalizacja zużycia materiałów

  • planowanie zadań produkcyjnych

  • raportowanie do Właściciela

Oferujemy:

Inne cechy i oczekiwania:

  • znajomość branży, mile widziane doświadczenie w zakładzie przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • umiejętność efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi na różnych szczeblach organizacji - planowanie pracy pracowników, motywowanie personelu

  • zdolności organizacyjne, przywódcze, kreatywność i inicjatywa w tworzeniu rozwiązań,

  • mile widziana znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją - Lean Manufacturing, Kaizen

  • duża samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji i ich racjonalnego uzasadniania

  • wysoka orientacja na efekty i wysoką jakość wykonywanych działań

  • znajomość obsługi komputera

Lokalizacja: Cała Polska / Poznań (gm. Poznań, woj. WIELKOPOLSKIE)
Data publikacji: 2018-05-14
Data ważności: 2018-05-28

Korzyści i Wartości:

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii za realizację celów

  • Mentoring i pełne wsparcie merytoryczne na cały okres wdrożenia w struktury firmy, do momentu uzyskania zdolności samodzielnego - efektywnego działania

  • Narzędzia pracy -  samochód służbowy lub zwrot kosztów paliwa

Do aplikacji dołącz poniższą klauzulę, niezbędne do udziału w procesach rekrutacyjnych.:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Saleswise sp. z o.o.

Wyrażam / nie wyrażam zgodę/y na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Saleswise sp. z o.o.

Wyrażam / nie wyrażam zgodę/y na udostępnianie moich danych przez Saleswise sp. z o.o. na rzecz podmiotów poszukujących kandydatów do pracy.  Administratorem Danych Osobowych jest Saleswise sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu na ​ ul. Naramowicka 217B/17, 61611 Poznań ​ . Otrzymane dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia  procesów rekrutacyjnych. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,  wycofania zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej  zgody.

Sales Wise
Poznań (gm. Poznań, woj. WIELKOPOLSKIE)
Tel. 572320746
www.saleswise.pl