Kierownik Zespołu Wykrojników

5JOBS Rekrutacje Branżowe - DRUK, DESIGN, POS, OPAKOWANIA i TWORZYWA SZTUCZNE

Zachodnia firma w województwie zachodniopomorskim, produkująca opakowania z tektury litej zatrudni odpowiednią osobę na stanowisko Kierownika Zespołu Wykrojników.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój zespołu przygotowania wykrojników i zarządzanie nim

W naszej firmie stawiamy na współpracę, wsparcie koleżanek i kolegów, proaktywność, szybkość działania, osiąganie wyznaczonych celów poprzez efektywną codzienna pracę

Wymagania:

OCZEKUJEMY:

– doświadczenia w zakresie wykrojników płaskich na tekturę litą

– odpowiedzialności i niezawodności

Konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

OFERUJEMY umowę o pracę, dobrą atmosferę pracy, rozwój zawodowy w rosnącym przedsiębiorstwie, atrakcyjny system wynagradzania w zależności od doświadczenia i umiejętności, szkolenia ISO i GMP oraz inne w miarę potrzeb w zakresie kompetencji specjalistycznych lub miękkich, świadczenia z ZFŚS, prywatne ubezpieczenie medyczne, pakiet relokacyjny do negocjacji

Kontakt:

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin
Data publikacji: 2019-06-26
Data ważności: 2019-07-24

KONTAKT:

CV prosimy kierować na adres: praca@5jobs.pl  podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

Należy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Szczecin
Tel. 694907575
www.5jobs.eu/pl/