Konstruktor

Horyzont Doradztwo Personalne

Nasz Klient to duża
korporacja samochodowa z prawie 100-letnią historią.

Aż 75 % pojazdów na
świecie wyposażonych jest w co najmniej jeden komponent zaprojektowany i
wykonany przez zatrudnionych tam pracowników.

W związku z ideą
zastąpienia stali produktami z nowego tworzywa sztucznego

i wdrożeniem ich do
produkcji seryjnej, powstaje w Bielsku nowoczesne centrum wtrysku.

Zatrudnienie
znajdzie tam kilkudziesięciu inżynierów z różnych obszarów. Około 30 z nich to
konstruktorzy, których zadaniem będzie zaprojektowanie od początku elementów
wyposażenia samochodu w nowej technologii, która jak się przewiduje już za parę
lat stanie się standardem w branży i poza nią.

Opis stanowiska:

Zadania:

·        tworzenie nowych rozwiązań,

·        wykonywanie rysunków komponentów w programach Catia, i/lub NX,

·        twórcze rozwijanie produktów.

Wymagania:

·        wykształcenie inżynierskie lub w trakcie jego uzupełniania,

·        sprawne komunikowanie się w języku angielskim,

·        wiedza na temat zasad wymiarowania i tolerowania wg ISO i GD&T

·        kreatywność, pomysłowość.

Oferujemy:

·        pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,

·        stabilność zatrudnienia,

·        uczestnictwo w innowacyjnym przedsięwzięciu realizowanym w Polsce,

·        możliwość odbycia 3 do 6-miesięcznego szkolenia w niemieckim biurze konstrukcyjnym,

·        szkolenia, w tym kursy językowe,

·        pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna).

Kontakt:

Lokalizacja: śląskie / Bielsko Biała
Data publikacji: 2017-09-12
Data ważności: 2017-10-10

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o aplikowanie poprzez formularz: https://rejestracja.hrcrm.pl/HT/3550 lub przesłanie aktualnego CV na adres cv@horyzont.pl

Bielsko Biała
www.horyzont.pl