Koordynator Zespołu Wykrojników

5JOBS Rekrutacje Branżowe - druk, design, POS, opakowania i tworzywa sztuczne

Zachodnia firma z siedzibą w województwie zachodniopomorskim, produkująca opakowania z tektury litej zatrudni na stanowisko Koordynatora - Kierownika Zespołu Wykrojników.

W naszej firmie stawiamy na współpracę, wsparcie koleżanek i kolegów, proaktywność, szybkość działania, osiąganie wyznaczonych celów poprzez efektywną codzienna pracę

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za rozwój zespołu przygotowania wykrojników i zarządzanie większą komórką organizacyjną

Wymagania:

OCZEKUJEMY:

– doświadczenia w produkcji wykrojników płaskich na tekturę litą

– odpowiedzialności i niezawodności

– wdrażania rozwiązań w zakresie lean management i kaizen

Konieczna jest co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

OFERUJEMY umowę o pracę, dobrą atmosferę pracy, rozwój zawodowy w rosnącym przedsiębiorstwie, atrakcyjny system wynagradzania w zależności od doświadczenia i umiejętności, szkolenia ISO i GMP oraz inne w miarę potrzeb w zakresie kompetencji specjalistycznych lub miękkich, świadczenia z ZFŚS, prywatne ubezpieczenie medyczne,  pakiet relokacyjny do negocjacji

Kontakt:

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin
Data publikacji: 2019-04-10
Data ważności: 2019-05-08

KONTAKT:

CV prosimy kierować na adres: praca@5jobs.pl  podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

Należy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Szczecin
www.5jobs.pl