Laborant Kontroler jakości

Folpak Baranowski A. i T. s.c.

Opis stanowiska:

·         bieżący nadzór jakościowy nad przydzielonymi procesami produkcyjnymi

·         realizowanie badań oraz analiz surowców i wyrobów

·         tworzenie zapisów i raportów z wykonanych badań

·         archiwizacja dokumentów oraz próbek badanych materiałów

·         inne zadania wynikające z charakteru stanowiska

·         praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania:

Wymagania:

·         wykształcenie średnie/wyższe techniczne

·         praktyczna znajomość obsługi komputera

·         bardzo dobra organizacja pracy

·         doświadczenie w branży tworzyw sztucznych ( dodatkowy atut )

·         dokładność, odpowiedzialność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków

·         znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

·         kreatywność

Oferujemy:

Wybranym Kandydatom oferujemy:

·         stałą pracę w renomowanej, stale rozwijającej się firmie

·         codzienny kontakt z nowymi technologiami

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         podnoszenie kwalifikacji zawodowych

·         zdobywanie nowych doświadczeń

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Mińsk Mazowiecki Łąkowa 26
Data publikacji: 2018-02-12
Data ważności: 2018-03-12
Mińsk Mazowiecki Łąkowa 26
Tel. 500061986