Lider ds. procesu ekstruzji (profile PS)

Grafton Recruitment

Grafton Recruitment Poland, founded in 1997, is one of the largest independent staffing & recruitment agencies with 6 offices in Warsaw, Kraków, Katowice, Łódź, Poznań and Wrocław.

Our expertise covers key market sectors, including IT & New Technologies, BPO/SSC, ITO , Finance & Accounting, Manufacturing, Engineering, Sales & Marketing, Banking, Supply Chain & Logistics.

Grafton is a trusted FDI Advisor, with a number of complete greenfield projects performed for our Partners.

Opis stanowiska:

Dla jednego z naszych klientów - dynamicznie rozwijającej się firmy z branży wyposażenia wnętrz - poszukujemy kandydatów na stanowisko Lider ds. procesu ekstruzji

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:
- koordynowanie pracy niewielkiego zespołu operatorów
- zamawianie komponentów do produkcji
- nadzorowanie procesu produkcyjnego/ technologicznego
- optymalizacja procesu produkcji i wdrażanie nowych rozwiązań

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne
- doświadczenie w pracy na stanowisku przy obsłudze ekstruderów/wytłaczarek
- wiedza z zakresu procesu technologicznego produkcji z PS lub PVC
- doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem (3-5 osób)
- doświadczenie w zakresie nadzorowania i koordynowania procesu produkcji na wszystkich etapach
- wiedza z zakresu Lean Manufacturing i umiejętność prowadzenia projektów w tej metodologii

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- karta sportowa i ubezpieczenie na życie
- szkolenia produktowe
- mozliwość udziału w rozwoju firmy i działu ekstruzji
- samodzielność

Kontakt:

CV prosimy wysyłać na adres: lodz6@grafton.pl

Łódź
lodz6@grafton.pl

Lokalizacja: łódzkie / Łódź
Data publikacji: 2017-03-20
Data ważności: 2017-04-03