Manager Produktu Systemów Zasilania Energią Elektryczną Jednostek Pływających

Apator Control Sp. z o.o.

Osoba na
tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenie i rozwój komercyjny produktu
opracowanego na bazie rozwiązań projektu badawczo-rozwojowego „Mobilny System
Zasilania Statków Napięciem Średnim z Nabrzeży Portowych”. Produkt dedykowany jest na rynek przemysłu nadmorskiego.
Osoba zatrudniona będzie mogła wykazać się wiedzą na temat aparatury rozdzielczo-sterowniczej
w ujęciu dopasowanych rozwiązań systemowych zgodnych z przeznaczeniem Produktu.

Opis stanowiska:

  Analiza, typowanie rynków i potrzeb dla rozwiązań zastosowanych

w Produkcie

§  Doradztwo techniczne dla klienta w zakresie Produktu

  • Ofertowanie, prowadzenie negocjacji, sprzedaż Produktu na rynek docelowy

§  Koordynacja procesów realizacji zadań w ramach pozyskiwanych zamówień

§  Udział w odbiorach końcowych i nadzór nad wdrożeniem Produktu

§  Definiowanie nowych i rozwój istniejących rozwiązań zastosowanych
w Produkcie

§  Proponowanie nowych oraz rozwój istniejących rozwiązań dotyczących poprawy efektywności energetycznej w przemyśle portowym

§  Doradztwo w zakresie zarządzania efektywnością energetyczną w przemyśle nadmorskim z wykorzystaniem oferowanego Produktu

Wymagania:

§  Wykształcenie wyższe -
elektrotechnika, energetyka

§  Minimum 2-letnie
doświadczenie na stanowisku związanym z wdrażaniem rozwiązań technicznych na
rynku energetycznym

§  Znajomość zagadnień
(procesów) związanych z rynkiem urządzeń energetycznych, systemów zasilania i
urządzeń odbiorczych

  • Znajomość regulacji prawnych
    dotyczących przemysłu energetycznego
    oraz nadmorskiego w Polsce i krajach UE

§  Znajomość języka
angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na kontakt bezpośredni z
kontrahentem oraz sporządzanie i analizę dokumentacji

§  Mile widziane
uprawnienia energetyczne do 15 kV

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o
    pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży automatyki przemysłowej i zasilania energetycznego

§  Samodzielne i odpowiedzialne
stanowisko pracy

§  Możliwość podnoszenia kwalifikacji i
rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet ubezpieczeniowy,
    medyczny i sportowy

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Wybrzeże
Data publikacji: 2017-07-24
Data ważności: 2017-08-21

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji  z dopiskiem nazwy stanowiska na adres: rekrutacja.control@apator.com lub do siedziby firmy na adres:

Apator Control Sp. z o. o.
ul. Polna 148
87-100 Toruń

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Wybrzeże
Tel. 56 654 49 00