Materiałoznawca / Inżynier materiałowy (ceramika / szkło / polimery)

FRACTAL FT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

FRACTAL FT sp. z o.o. w organizacji obecnie koncentruje się na
otrzymywaniu i eksperymentalnym testowaniu nowych granulatów dla
przemysłu ceramicznego. Działamy na zlecenie dużych, międzynarodowych
podmiotów gospodarczych i koncentrujemy się na pozyskiwaniu nowych
tworzyw sztucznych z użyciem polimerów, biopolimerów oraz materiałów
recyklingowanych.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób zainteresowanych pozyskiwaniem nowych materiałów produkcyjnych dla szerokich zastosowań w przemyśle ceramicznym, szklanym i tworzyw sztucznych.

Wymagania:

1) minimum wykształcenie wyższe niepełne (inżynier) w dziedzinach materiałoznawstwa lub pokrewnych;

2) innowacyjność i zaangażowanie w kreatywnym i samodzielnym rozwiązywaniu problemów; szeroka wiedza o współczesnych osiągnięciach i trendach w przemyśle ceramiczny, szklanym lub tworzyw sztucznych;

3) doświadczenie w pracy laboratoryjnej oraz umiejętność obsługi maszyn i sprzętu laboratoryjnego i produkcyjnego;

4) dobra organizacja pracy, umiejętność samodzielnego pozyskiwania informacji i kontaktów.

Mile widziane:

a) prawo jazdy kategorii B;

b) znajomość języków obcych;

c) opublikowane prace naukowe;

Oferujemy:

- stałe lub czasowe zlecenie w szybko rozwijającej się firmie, z zagwarantowanymi kontraktami z dużymi, międzynarodowymi podmiotami;

- doskonałą atmosferę pracy, dużą elastyczność godzin pracy i możliwość przeprowadzania eksperymentów oraz testowania nowych rozwiązań na halowych urządzeniach produkcyjnych;

- zainteresowanie nowymi inicjatywami, pozyskiwaniem innowacyjnych rozwiązań materiałowych oraz skuteczne przekształcenie ich w prototyp technologii jak i dalsze wsparcie w pozyskiwaniu odbiorców technologii;

- możliwość rozwijania swoich umiejętności oraz własnych inicjatyw i pomysłów wdrożeniowych na stanowisku rozwojowym.

Kontakt:

Lokalizacja: małopolskie / Kraków
Data publikacji: 2018-04-10
Data ważności: 2018-05-08

Preferujemy kontakt mailowy. Prosimy o nadsyłanie swoich CV wraz z listami motywacyjnymi lub tez konkretnymi propozycjami projektowymi na adres mailowy podany poniżej.

FRACTAL Future Technologies Sp. z o.o.

30-305 Kraków, ul. Kazimierza
+735 245 575

office@fractalft.pl

Kraków
Tel. +735 245 575
www.fractalft.pl